MasinstvoIScool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gdje ste zadnje bili?

2 posters

Go down

Gdje ste zadnje bili? Empty Gdje ste zadnje bili?

Postaj  Administrator uto pro 01, 2009 3:25 pm

Gdje smo zadnje bili? Gdje smo izašli?

Evo ja ću prvi...

U nedjelju 29.11.2009. bio sam na death/trash metal svirci u klubu Palma u Domu Omladine u Tuzli. Gostovanje su najavila tri benda, Perishment (Doboj), Riser (Tuzla) i Festival of Mutilation (Sarajevo).

Gdje ste zadnje bili? Article-klub-palma-29-nov-01

Nažalost, svirali su samo Perishment i Riser, dok su nas ljudi iz Sarajeva razočarali svojim nedolaskom. Fanovi dobrog trash-a su ipak dobro prošli, jer su se Riser, kojima je ovo ipak tek prvi nastup, pokazali u najboljem svjetlu, dok su Perishment briljirali u veoma dugim obradama Testament i Metallica pjesama. Vokal benda Perishment je bio zamjenski pa nije bio na nivou, malo previše visoki tonovi kvarili su ukupan utisak, medjutim vrhunsko izvodjenje gitariste, basiste i bubnjara nadoknadilo je sve nedostatke.

Mi koji smo fanovi death metala smo lagano ispušili, ali uskoro će se održati svirka na kojoj će nas obradovati Agonize, pa nas to malo tješi Smile .
Administrator
Administrator
Admin

Broj postova : 54
Postova : 110
Reputation : 13
Join date : 06.11.2009

https://masinstvo.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Gdje ste zadnje bili? Empty Re: Gdje ste zadnje bili?

Postaj  olem ned pro 06, 2009 2:26 am

6.12.2009 bio sam na travianu, kao i obicno, nista se posebno nije dogadjalo...mirna noc bez napada

Gdje ste zadnje bili? 2790travianwallpaper
by me

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo moj ref link, pa ako neko zeli da se rega, nek se rega za moje zlato Very Happy
olem
olem

Broj postova : 3
Postova : 3
Reputation : 0
Join date : 06.12.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.